Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.Dozvědět vice
OK

Nejlepší autoškoly Brna

Vybíráte si autoškolu podle ceny, nebo recenzí? Přečtěte si o kvalitních kurzech v této lokalitě.

O tomto městě
Vlastnit řidičský průkaz je dnes téměř nezbytné. Požadovat ho po Vás mohou v zaměstnání, ale využití pro něj najdete i v běžném životě. Výběr autoškoly je prvním krokem k získání řidičského oprávnění, a je to krok opravdu důležitý – právě zde se totiž máte naučit bezpečné a zodpovědné jízdě. A jak vybrat mezi desítkami autoškol v Brně tu správnou? Náš portál pro Vás vybral ty nejlepší autoškoly z hlediska úrovně poskytovaných služeb, jejich ceny a spolehlivosti. Odpověď na vše, co by Vás mohlo zajímat, naleznete právě zde - informace o nabízených kurzech a jejich cenách, instruktorech, vozovém parku a mnoho dalšího. Nezapomeňte si také přečíst reference od studentů, kteří již mají autoškolu za sebou a mohou se s Vámi podělit o své zkušenosti. Brno je velké město, a tak pro Vás bude důležitá i dostupnost jednotlivých autoškol, ačkoliv městskou hromadnou dopravou se dostanete téměř kamkoliv. Díky našemu portálu se nemusíte obávat, že byste si vybrali špatně, a zároveň alespoň něco málo ušetříte.
 • Autoskola pelikan 5b465ed41e541ea33c8824f2e18597ba0388ad979e651445bb9560830f5d39f6
  AUTOŠKOLA PELIKÁN
  Brno, Veveří 497/75
  Autoškola Pelikán je označována za jednu z nejlepších autoškol v Brně, a to zcela právem. Jedná se totiž o nejdéle působící autoškolu na území našeho druhého největšího města, která disponuje nejmodernějším vozovým parkem a nabízí výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, RB-C, RC-D, B + E a C + E. Kurzy jsou vedeny učiteli s dlouholetými zkušenostmi nejen z praxe v autoškolách, ale také z profesionálního řízení. Po mnoha letech v tomto oboru tak už není nic, co by je zaskočilo a řídit naučí opravdu každého. A to myslíme doslovně – například v roce 2010 byla autoškola součástí akce, v rámci které jezdila se slepými spoluobčany po Masarykově okruhu. Pro mnoho lidí je kromě kvality služeb důležitá také cena. Autoškola Pelikán drží cenu za své prvotřídní služby trvale nízko, a z hlediska poměru cena/výkon, je skvělou volbou. Těšit se můžete také na řadu nadstandardních služeb, například možnost vyzvednutí i ukončení jízd přímo u Vás doma. Kancelář autoškoly se nachází v ulici Veveří, hned vedle Konečného náměstí.
  Více informaci
 • Autoskola jm b866610a0280c3370198e16987311c25479783a4579850197068e64ace785ae9
  AUTOŠKOLA JM
  Brno, Jánská 22
  Autoškola Jany a Martina Tibenských nabízí kvalitní výuku a výcvik v řízení motorových vozidel pro skupiny AM, A1, A2, A a B (včetně automobilu s ovládáním pro tělesně postižené). Mimo to v její nabídce naleznete i kondiční jízdy pro držitele řidičského průkazu, kteří se chtějí v řízení procvičit pod dohledem zkušeného instruktora, školení řidičů – referentů nebo kurzy k získání profesního osvědčení. Autoškola disponuje hned osmi provozovnami, z nichž se dvě nachází v Brně, dvě v Kyjově, a ostatní v jejich okolí, konkrétně v obcích Sokolnice, Šlapanice, Mutěnice a Krumvíř. Navzdory vysoké úrovni jejich služeb jsou ceny jednotlivých kurzů nízké, což Vaši peněženku jistě potěší. Trvalou slevu zde mají studenti, matky na mateřské dovolené a nezaměstnaní evidovaní na úřadu práce. Platit zde můžete i nejrůznějšími poukázkami či prostřednictvím benefičních programů.
  Více informaci
 • Autoskola hyvnar 09c9ce94339c49d58a34d3e24125a733d0dfe17f0acda295c018c4a8d9ff887f
  AUTOŠKOLA HÝVNAR
  Brno, Pražská 664/8
  Dlouhodobá tradice, mnohaleté zkušenosti, profesionální přístup to a mnohem víc reprezentuje v Brně Autoškola Hývnar. Za 25 let svého působení nasbíral pan Hývnar a jeho autoškola mnoho zkušeností. Můžete si zde vybrat z kompletní nabídky všech možných skupin řidičských oprávnění, které česká legislativa nabízí. Mimo to, se můžete zapsat na školení řidičů referentů, řidičů profesionálů nebo si pořídit řidičský průkaz v rámci rekvalifikace pokud jste na úřadu práce. Přímo v autoškole můžete absolvovat dopravně psychologické vyšetření za účasti dopravního psychologa. Autošokla nabízí výhodné ceny pro studenty i všemožné akce a slevy na různé skupiny řidičských oprávnění. Můžete si zde rozložit platbu za autoškolu na splátky. Pan Hývnar dokonce nabízí poradenskou činnost v dopravě, zejména pak v oblastech přestupků a bodového hodnocení přestupků. Nepřeberné množství spokojených studentů doporučují tuto skutečně komplexní autoškolu.
  Více informaci
 • Autoskola haltmar b1f21fd8213722e40aadddaa02b3d1cf92c7c825b35a23ec77036092ada18d9a
  AUTOŠKOLA HALTMAR
  Brno, Masarova 2083/1
  Autoškola Haltmar byla založena již v roce 1990 a řadí se tak mezi první soukromé autoškoly v Brně. Její charakter je od samého začátku spíše rodinný a spokojenost klientů je tady na prvním místě. Setkáte se zde s kvalitní teoretickou výukou i praktickým výcvikem, který je prováděn na nových a kvalitních vozech, jejichž stáří nepřekračuje šest let (jsou pravidelně obměňovány). K Vaší bezpečnosti během jízd přispívají nejmodernější prvky automobilové techniky, které jsou součástí všech výcvikových vozů. Autoškola Haltmar se zaměřuje především na řidičská oprávnění skupiny B, ale mimo to zajišťuje také školení řidičů – referentů, kondiční jízdy nebo oblíbené kurzy hospodárné jízdy, díky kterým se naučíte, jak uspořit palivo a dojet do cíle rychle a bezpečně. Celkově je výcvik rozdělen do tří etap, během kterých se budete nejprve učit rozjíždět mimo veškerou dopravu, ale také se dostanete do složitých dopravních situací v běžném provozu. Díky trpělivosti a individuálnímu přístupu autoškoly se však nemusíte bát, že byste to nezvládli.
  Více informaci
 • Autoskola slon 4c5044aae29fbd8e48ad249ee80224c2507a3ffde72715fdac46b5e193a48976
  AUTOŠKOLA SLON
  Brno, Hybešova 29
  V ulici Hybešova sídlí brněnská Autoškola Slon, která zde působí již řadu let. Zaměřuje se na nejžádanější kurzy pro řidičské oprávnění skupiny B (osobní automobil), díky čemuž je dokázala dostat na velmi vysokou úroveň. Ke každému svému žákovi se snaží přistupovat co nejvíce individuálně, a je zde brán ohled na počáteční nejistotu. Klidné řidiče z Vás udělají instruktoři – profesionálové s mnohaletými zkušenostmi s náročnými podmínkami na brněnských komunikacích. Získáte s nimi jistotu za volantem a hravě zvládnete i složité dopravní situace. Délka kurzu se pohybuje v rozmezí 6 až 8 týdnů (poklidné tempo), avšak je možné vše stihnout i za 3 týdny od zahájení kurzu. Vše záleží na Vašem rozhodnutí a časových možnostech. Po teoretické části výuky následuje ta praktická, v rozsahu 28 vyučovacích hodin, při které si nejprve vše vyzkoušíte na brněnském autocvičišti, poté se přesunete do běžného provozu a poslední hodiny si vyzkoušíte řízení i ve ztížených podmínkách. Kurzy začínají každý měsíc v několika termínech.
  Více informaci
 • Autoskola formanek 549e30ab18c912fa76ee5e4db8bbe365a048226b77f94772114853d40a23f9f7
  AUTOŠKOLA FORMÁNEK
  Brno, Markéty Kuncové 9
  Autoškola Formánek má s provozem autoškol v Brně dlouholeté praktické zkušenosti. Jejím cílem není jen příprava žáka na závěrečnou zkoušku, ale i výchova dobrého a především slušného řidiče, který bude zvládat řízení v dnešním nelehkém provozu. V rámci dobré spolupráce a záruky kvalitního výcviku obě strany před zahájením kurzu podepisují podmínky, díky kterým si můžete být jistí, že budete spokojeni. V ceně výcviku jsou všechny potřebné výukové materiály (jedná se o oblíbený a velmi efektivní program „Autoškola? Pohodlně!“) – nemusíte se tak sami o nic starat. V průběhu kurzu jistě oceníte osobní přístup k individuálním potřebám a možnost plánování si jízd dle Vašich časových možností. Začátek i konec praktické lekce je vždy kdekoliv v Brně a blízkém okolí, čímž ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili na cestách. Mimo to Autoškola Formánek učí i cizince (praxe více než 5 let s výukou v anglickém jazyce) a sluchově nebo tělesně postižené. Její sídlo naleznete v Brně - Židenicích, druhá pobočka se nachází v obci Lelekovice.
  Více informaci
Najděte si autoškolu a objednejte se na kurz
Vyberte si jednu z vice než400oveřenych autoskol a mužete začit studovat jíž zitra
Skutečné hodnocení autoškol od žáků.