Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.Dozvědět vice
OK

Nejlepší autoškoly Hradec Králové

Vybíráte si autoškolu podle ceny, nebo recenzí? Přečtěte si o kvalitních kurzech v této lokalitě.

O tomto městě
Hradec Králové je univerzitní město, které se nachází na soutoku řek Labe a Orlice a dosahuje bezmála sto tisícové populace. Život zde si bez řidičského průkazu dnes nedokáže představit téměř nikdo. Využijete ho v každodenním životě a čím dál tím více i v zaměstnání, kde díky němu zvyšujete svou hodnotu pro svého zaměstnavatele. Naučit se dobře řídit to chce především vybrat si tu nejlepší autoškolu. Přinášíme Vám přehled ověřených a kvalitních autoškol v Hradci Králové. Při výběru jakékoliv z nich rozhodně neprohloupíte a své peníze do autoškoly investujete smysluplně. Pro více informací o každé autoškole můžete otevřít detailní profil kde naleznete vše potřebné. Ceny kurzů, reference od skutečných žáků co v autoškole studovali, zda můžete platit kurz na splátky, místa konání kondičních jízd, výhody a přednosti jednotlivých autoškol. Ať už jste z Plačic, Třebeše nebo Svinar, můžete se ihned přihlásit do kurzu a začít studovat nebo položit dotaz lektorovi v autoškole. Na našem portále naleznete autoškoly z Vašeho nejbližšího okolí. Nezapomeňte že mnoho autoškol nabízí slevy pro studenty a různorodé akce na své kurzy o kterých se v profilu každé autoškoly dočtete.
 • Autoskola route 66 778b388a372d27ba39ca8fbdffbef4cc45585dcdcc5a88043b4bfa7646c7ffbb
  AUTOŠKOLA ROUTE 66
  Drtinova 306, Hradec Králové
  V této autoškole se naučíte řídit především bezpečně pod dohledem vysoce kvalifikovaných a zkušených lektorů. Autoškola Route 66 v Hradci Králové má již dlouholetou tradici. Učitelé jsou nekuřáci a jsou známí svým klidným a individuálním přístupem. Můžete se přijít přesvědčit na ukázkovou hodinu zdarma. Příjemný čas jízd strávíte ve spolehlivém voze značky Volkswagen a vyzkoušíte si jízdu v centru Hradce i na okolních okreskách. Jízdy si můžete domluvit bez problémů i o víkendech, což Vám dává velký výběr termínů pro jejich absolvování. Teorii absolvujete v učebnách SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029. Zkouška je uchazečům zajištěna ihned po absolvování kurzu. Cena v této autoškole je velice příznivá. Za své peníze dostanete opravdu kvalitní výcvik a platbu za kurz si můžete rozložit na splátky bez navýšení. Pověst o autoškole skutečně nelže a je jednou z nejkvalitnějších v Hradci Králové.
  Více informaci
 • Autoskola dudek 40bece7cc40a964c4c021b4f2acd878520887b943545b7226d009fbff72b99e3
  AUTOŠKOLA DUDEK
  J. Masaryka 605/30, 500 12 Hradec Králové
  Autoškola Dudek působí v Hradci Králové od roku 1998 a za dobu jejího působení má za sebou stovky spokojených studentů. V nekuřáckém prostředí a v přátelské a vstřícné atmosféře se budete cítit velice pohodlně. Autoškola nabízí řidičské průkazy na skupinu B a všechny druhy skupina A. Teorie probíhá v učebně, která je vybavena moderní audiovizuální technikou. Jízdy budete absolvovat v pohodlných vozech Opel Astra 1,2 a Opel Astra 1,7 s klimatizací nebo ve voze Škoda Octavia 1,9. V rámci kurzu se podíváte do centra města i na dálnici a v případě zájmu i do centra Prahy, díky čemuž se zaručeně naučíte zvládat i ty nejsložitější dopravní situace. Autoškola Dudek nabízí kvalitní výcvik za rozumné ceny a v rozumném čase. Akceptují zde platbu poukázkami SodexhoPass, ACCOR Servis, nebo si kurz můžete rozložit do jednotlivých splátek. V případě zájmu můžete autoškolu věnovat prostřednictvím dárkového certifikátu. Jedná se o velice kvalitní autoškolu.
  Více informaci
 • Autoskola profi 8d5d5a706b76268776eef81300b001aacdbb862133110c85f4a3ea35b01669fd
  AUTOŠKOLA PROFI
  Maxe Malého 142, Plácky, Hradec Králové
  Autoškola Profi ve své již 12-ti leté historii naučila řídit přes 3000 spokojených žáků. Instruktoři této autoškoly mají bohaté zkušenosti ze silničního provozu. Vozový park obsahuje vozy Škoda Octavia a Volkswagen Transporter. Jedná se o menší autoškolu, ale s o to Individuálnějším přístupem a kvalitnějším vybavením. Kondiční jízdy můžete absolvovat nejen v Hradci ale také v Praze. V případě výuky se v případě zájmu také můžete podívat do náročného pražského provozu, kde se v řidičském umění rozhodně zocelíte. K ceně kurzu obdržíte učebnici zdarma a placení kurzy si můžete rozložit do jednotlivých splátek a jízdy si můžete domluvit i o víkendech. Jedná se opět o kvalitní autoškolu za nízkou cenu.
  Více informaci
 • Autoskola bk fd13d10f700c3d6f0f76c1e3c679c471928e759bb9551e1faee3e036cc33995a
  AUTOŠKOLA BK
  Komenského 266, Hradec Králové
  Autoškola BK patří mezi nejkvalitnější a největší autoškoly v Hradci Králové. Individuální přístup je hlavní předností této autoškoly. Cena se může zdát na první pohled nepatrně vyšší, ale na druhou stranu obdržíte jeden z nejkvalitnějších výcviků vůbec. Můžete zde absolvovat výcvik pro skupiny řidičských průkazů B, AM, A1, A2 a A. Jejich vozový park čítá 5 automobilů značky Škoda (Škoda Octavia, Fabia a Citigo a 3 motocykly značky Honda (CBR125, CB500F, CB600S). Dále autoškola nabízí kondiční jízdy, individuální výcvikové programy nebo rychlokurz. Vrácení řidičského průkazu, školení řidičů referentů Studentské, množstevní a věrnostní slevy. Možnost platit kurz na splátky, dárkové poukazy, nebo učební materiály ve formě CD zdarma. Začátkem kurzu má každý právo vybrat si instruktora a vozidlo které mu bude nejvíce vyhovovat. Cvičné jízdy si plánujete samostatně přes on-line systém a jezdit můžete i o víkendu.
  Více informaci
 • Autoskola jaroslav hruza 7fe80a86cf3ac6596f19e39bb43188ed98c556a3a8e148d40aa0a14c15bb1902
  AUTOŠKOLA JAROSLAV HRŮZA
  Hradecká 403, Hradec Králové
  Jednou z největších a kvalitních autoškol v Hradci Králové je autoškola Jaroslav Hrůza. Nabízí výcvik a výuku téměř všech druhů řidičských průkazů a to v nadstandardní kvalitě. Od skupin A přes klasické B až po řidičský průkaz na náklaďák s přívěsem C+E. Autoškola disponuje velkým množstvím vysoce profesionálních instruktorů s příjemným vystupováním se kterými jsou žáci velice spokojeni. Můžete si vybrat například i rychlokurz na veškeré skupiny ŘP skupiny A i B, kde se Vám dostane nejvyšší intenzity výuky. Vozový park sestává z nových automobilů Volkswagen Caddy Maxi a Škoda Fabia. Po získání řidičského průkazu se můžete zapsat například na školu smyku, nebo v případě potřeby na školení řidičů referentů. Autoškola nabízí rovněž možnosti placení kurzu na splátky, slevy pro studenty, množstevní a věrnostní slevy. Vysoká kvalita výuky odpovídá i drobně vyšší ceně. Nicméně za cenu kterou zaplatíte obdržíte nepoměrně větší benefity.
  Více informaci
Najděte si autoškolu a objednejte se na kurz
Vyberte si jednu z vice než400oveřenych autoskol a mužete začit studovat jíž zitra
Skutečné hodnocení autoškol od žáků.