Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.Dozvědět vice
OK

Nejlepší autoškoly Ostravy

Vybíráte si autoškolu podle ceny, nebo recenzí? Přečtěte si o kvalitních kurzech v této lokalitě.

O tomto městě
Naučit se bezpečně řídit a získat řidičský průkaz – to jsou asi dva hlavní cíle každého, kdo se rozhodne přihlásit do autoškoly. V Ostravě, třetím největším městě České republiky, jsou autoškol desítky, avšak my Vám přinášíme přehled těch nejlepších, z hlediska kvality poskytovaných služeb a cenové dostupnosti. Na našem portálu naleznete všechny potřebné informace, od přehledu nabízených kurzů a jejich cen, až po reference žáků, kteří již mají autoškolu za sebou. Můžete si tak vybrat tu, která bude právě Vám nejvíce vyhovovat, ať už požadujete dobrou dostupnost, nízkou cenu nebo třeba možnost jezdit večer či o víkendech. V každém případě si můžete být jistí, že všechny zde uvedené autoškoly jsou ověřené a spolehlivé. Pozornost věnujte také slevám (například studentským), které většina autoškol nabízí, a díky kterým máte možnost ušetřit. V přehledu naleznete autoškoly z celé ostravské aglomerace, do které patří například Karviná, Orlová, Havířov a další.
 • Autoskola nobe 6e70d4321210fdebd2dab335bb2f3d0c1c68d5242173f08904a996bc1df9b3f9
  AUTOŠKOLA NOBE
  Ostrava, Novinářská 1113/3
  Autoškola NOBE si za 25 let své existence vybudovala pevnou pozici mezi autoškolami v Moravskoslezském kraji a se svými osmi pobočkami (mimo jiné i v Praze či Mladé Boleslavi) se bezesporu řadí mezi nejlepší z nich. Vysoká kvalita jejích kurzů se promítá do úspěšnosti studentů u závěrečných zkoušek, která přesahuje 98%, což je opravdu obdivuhodné. Velký podíl na tom mají lektoři, kteří jsou vybírání velmi pečlivě – každý z nich má za sebou desítky hodin příprav pod dohledem těch nejzkušenějších mentorů, což je neotřesitelnou zárukou jejich kvalifikovanosti. Autoškola se snaží svým studentům zajistit co možná nejvyšší komfort v průběhu kurzu, a tak se můžete těšit na možnost plánování jízd přes internet (dle vašich časových možností), moderní vozový park nebo možnost platby kurzu na splátky (od 350/Kč měsíčně), a to i po dokončení kurzu. Nemusíte se tak bát velkých jednorázových výdajů. Ostatně přesvědčit se o vysoké úrovní této autoškoly se můžete sami, a to na pobočkách v Ostravě, Opavě či Frýdku-Místku.
  Více informaci
 • Autoskola novobilsky 3c75c7231c5a8793c30dd01d0c240b83aa59e7d4bdb0efdf59025982b57c2422
  AUTOŠKOLA RADIM NOVOBILSKÝ
  Ostrava, Daliborova 491/16
  Odlišit se od ostatních – to je cílem menší ostravské autoškoly Radima Novobilského, která sídlí v ulici Daliborova (Mariánské Hory). V rámci jejích kurzů je zajišťována výuka a výcvik řidičských oprávnění všech skupin A (motocykly), B (osobní automobily), C (vozidla nad 3,5t) a C+E. Mimo to nabízí také kondiční jízdy pro méně zkušené řidiče, školení řidičů referentských vozidel pro jednotlivce i skupiny či oblíbené kurzy parkování. A proč zvolit právě tuto autoškolu? Tak zaprvé, důraz je zde kladen na klidný, pohodový a profesionální přístup, což je jednou z nejdůležitějších věcí při snaze naučit se něco nového. Dále výuka i výcvik probíhají podle studijního plánu – nemusíte se tak bát zkracování délky vyučovacích hodin, a své řidičské dovednosti si nejprve vyzkoušíte na autocvičišti, až poté se vydáte do běžného provozu, ve kterém se již budete pohybovat s větší jistotou. K tomu všemu si přičtěte skvěle připravená vozidla či možnost výuky v anglickém jazyce a získáte autoškolu, se kterou budete zaručeně spokojeni.
  Více informaci
 • Autoskola rt ec285de3182b332c84b1768bb5cb627a65e93e9ab7fdb1c335e878f2abb44ff5
  AUTOŠKOLA RT
  Ostrava, Studentská 1770/1
  Autoškola RT se řadí k prvním soukromým autoškolám v Ostravě a okolí – byla založena již v roce 1994. Od samého počátku se snaží neustále zkvalitňovat poskytované služby, což se jí úspěšně daří, a má tak na svém kontě tisíce spokojených zákazníků. Jednou z priorit autoškoly je maximální péče o zákazníka, díky které se budete cítit skvěle po celou dobu kurzu. Těšit se můžete na pěkné prostředí v prostorných učebnách, klidnou a přátelskou atmosféru, individuální přístup instruktorů ke každému uchazeči a možnost přizpůsobení výcviku Vašim potřebám – například jízdy můžete zahájit i ukončit na Vámi vybraném místě. Všechny nabízené služby jsou za rozumné ceny a platit můžete i na splátky bez navýšení. Jízdy se konají sedm dní v týdnu, vždy od 6 do 21 hodin, takže si úplně každý vybere termíny, které mu vyhovují. Výhodou je i dobrá dostupnost pobočky v Ostravě – Porubě.
  Více informaci
 • Autoskola slezska 05ab192ac8095591fc6da1ee210a401ef07274bd2118fef3ae79425eb14135f6
  AUTOŠKOLA SLEZSKÁ
  Ostrava, Suchardova 1687/1
  Spolehlivě a bezpečně se naučíte řídit v ostravské Autoškole Slezská, která sídlí v ulici Suchardova (Moravská Ostrava). V její nabídce naleznete kurzy pro budoucí řidiče osobních automobilů (skupina B) a motorkáře (skupina A). Vybírat můžete hned z několika variant, které zahrnují například ekonomickou variantu – základní kurz pro nenáročné klienty, kteří chtějí ušetřit, ale také VIP variantu kurzu, obsahující až 34 hodin praktického výcviku s neomezeným počtem najetých kilometrů, výukové materiály zdarma či 4 přenosné kondiční jízdy. Hlavní rozdíl mezi jednotlivými variantami je v délce kurzů. Zatímco základní varianta Vám zabere přibližně 50 dní, VIP variantu je možné stihnout už za 20 dní (za předpokladu Vaší časové flexibility). Zajímavá je možnost získání skupinové slevy – pokud se přihlásíte do autoškoly ve dvou, získá každý slevu tisíc korun.
  Více informaci
 • Autoskola seidl 457ddd3fb574786fea5be2795f0e0aad49960f820ba31c348af0fd93a180af2e
  AUTOŠKOLA SEIDL
  Praha, Hradešínská 2409/57
  Pokud hledáte Autoškolu s individuálním přístupem, jste na správné adrese. Autoškola Seidl, se sídlem na ulici Hradešínská ve Vinohradech, nabízí neprosto osobní přístup. Vytvoříte si individuální studijní plán výcviku podle vašich představ a časových možností. Jízdy je možné si naplánovat i o svátcích a víkendech. Výuku můžete absolvovat také formou dálkového studia a na teoretickou část se tak můžete částečně připravit samostudiem z poskytnutých materiálů. Do autoškoly pak docházíte pouze na konzultace, jejichž termín si domluvíte podle svých potřeb. Praktickou část výcviku si pak přizpůsobíte místem i časem. Autoškola dokonce nepovažuje za nadstandartní například jízdu po dálnici, nebo parkování v podzemních garážích a mimo kurz na skupinu B nabízí také třeba kondiční jízdy pro řidiče, kteří si potřebují osvěžit své řidičské znalosti.
  Více informaci
 • Autoskola kovar 6af1c805c488996c4fad6b8c173ec0ab249b5da82e2daee36ebe7044f181e81c
  AUTOŠKOLA KOVÁŘ
  Ostrava - Mariánské Hory, Nivnická 5
  Hned dvě pobočky má Autoškola Kovář, která patří mezi zdejší oblíbené a úspěšné autoškoly. Jedna z nich se nachází v Ostravě a druhá v Orlové. Ke zdárnému složení závěrečných zkoušek Vám dopomohou kvalifikovaní učitelé, kteří mají roky zkušeností a budou Vám k dispozici kdykoliv během výcviku. Jeho teoretická část probíhá pravidelně v učebně autoškoly, kde se seznámíte se všemi potřebnými informacemi, praktické jízdy (v celkovém rozsahu 28 hodin) poté začínají na cvičné ploše, ze které se následně přesunete do běžného provozu. Vozový park autoškoly se skládá z oblíbených vozidel značky Škoda, Peugeot či Citroen, která jsou pravidelně udržována a pro začínající řidiče jsou tou nejlepší volbou.
  Více informaci
Najděte si autoškolu a objednejte se na kurz
Vyberte si jednu z vice než400oveřenych autoskol a mužete začit studovat jíž zitra
Skutečné hodnocení autoškol od žáků.