Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.Dozvědět vice
OK

Nejlepší autoškoly Prahy 2

Vybíráte si autoškolu na Vyšehradu nebo Náměstí Míru? Přečtěte si o kvalitních kurzech v této lokalitě.

O této městské části
Správný výběr autoškoly je prvním krokem k získání řidičského průkazu. Ať už chcete co nejvíce ušetřit, získat řidičák co nejrychleji nebo máte jiné priority, náš portál Vám přináší přehled těch nejlepších autoškol, které na Praze 2 můžete najít. Celkem jich zde funguje více než 10, takže opravdu je z čeho vybírat. S rozhodováním Vám pomohou mimojiné i reference od žáků, kteři již mají autoškolu za sebou. Můžete tak získat informace o přístupu školy a jejich instruktorů, což je věc velmi důležitá. Ostatně kontaktovat vybraného instruktura nebo se zapsat na Vámi požadovaný kurz je díky našemu portálu hračka. Z hlediska dostupnosti je Praha 2 ideální - její území se nachází v samotném centru Prahy, na pomezí Nového Města, Vinohrad a Nuslí. Kříží se zde většina tramvajových i autobusových linek, a zároveň se v jejím okolí nachází vlaková nádraží, což ocení zejména mimopražští.
 • Autoskola student 6382004c915b618fa92cbd67723cf16106cab6732b9521a389bbbaadddde84fb
  AUTOŠKOLA STUDENT
  Praha 2, Karlovo nám. 17
  Na Karlově náměstí má jednu ze svých poboček Autoškola Student, která patří mezi největší autoškoly v Praze. Naučí Vás zde řídit vše od malého skútru až po velký kamion. A proč si vybrat právě ji? Důvodů je mnoho. Výcvik je opravdu kvalitní a hlavně je veden kvalifikovanými instruktory s dlouholetou praxí, kteří Vás naučí jezdit i v intenzivním provozu pražského centra. Učitelů má autoškola více než deset, a tak si můžete vybrat toho, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Zajímavý a neobvyklý je také způsob výuky - během výcviku jsou žáci hodnoceni svým instruktorem ve zvládání řidičských dovedností, na základě čehož na konci obdrží výstupní list, který je upozorní na silné i slabé stránky a zároveň jim je doporučeno, jak případné nedostatky odstranit tak, aby při závěrečných zkouškách obstáli na jedničku. K tomuto účelu autoškola připravila i on-line studovnu, ve které jsou shromážděny veškeré potřebné výukové materiály, videa a přednášky. Při troše snahy tak pro Vás nebude získání řidičáku problém.
  Více informaci
 • Wyrwolova 46066fbce7928c33ed12bf616c0cf02656cf73a06360ed9f38d2c2845c6094b7
  AUTOŠKOLA WYRWOLOVÁ
  Praha 2, Hálkova 2
  Moderní autoškola s tradicí - tak by se dala charakterizovat Autoškola Wyrwolová, která na trhu působí již od roku 1990. Jedná se o rodinnou firmu s aktuálně sedmi pobočkami v hlavním městě, z nichž se jedna nachází v centru, mezi Václavským náměstím a I.P. Pavlova. A čím je Autoškola Wyrwolová vyjímečná? V první řadě to jsou dlouholeté zkušenosti a opravdu zodpovědný přístup k výuce. S každým budoucím řidičem probírají jednotlivé kroky individuálně, a nepřechází k další části výcviku, dokud si žák i učitel nejsou jisti, že potřebné znalosti a dovednosti má dobře zažité. Dalé to je skvělé zázemí - díky pravidelným investicím do vybavení autoškoly se zde setkáte například s učebnami umožňujícími promítání instruktážních filmů a prezentací, nejmodernějšími 3D trenažéry nebo novými výcvikovými vozy, které jsou pravidelně obměňovány, a díky jejich nezaměnitelné barvě je nelze přehlédnout. V nabídce najdete i řadu nadstandartních služeb, jako řidičák pro neslyšící či W.I.P. výcvik. Společně se zajímavými cenami je Autoškola Wyrwolová skvělou volbou pro každého.
  Více informaci
 • Autoskola kratky 7ad6a2b36f16c37ea54ae1047809d114a1fcf29428daa9363213d6ef6f9c896b
  AUTOŠKOLA KRÁTKÝ
  Praha 2, J. Masaryka 219/49
  Pražská autoškola Krátký má opravdu širokou nabídku služeb, ve které najdete výcviky všech skupin řidičských oprávnění, kondiční jízdy, přezkoušení nebo dopravní psychotesty. Díky akreditovanému školícímu středisku, které je v jejím rámci zřízeno, nabízí také školení řidičů, profesní průkaz či rekvalifikační kurzy. Sídlo autoškoly se nachází v ulici Jana Masaryka, nedaleko stejnojmenné tramvajové zastávky (linky 4 a 22). Navštívit ji můžete ve všední dny, po domluvě i mimo otevírací dobu. Pro cizince poskytuje výuku v cizích jazycích - její instruktoři mluví plynně anglicky, rusky, ale také francouzsky, což je v rámci pražských autoškol poměrně neobvyklé. Učitelé s dlouholetými zkušenostmi, příjemné prostředí a kvalitní vozový park, to vše jsou dobré argumenty, proč si vybrat právě Autoškolu Krátký.
  Více informaci
 • Autoskola nobe 6e70d4321210fdebd2dab335bb2f3d0c1c68d5242173f08904a996bc1df9b3f9
  AUTOŠKOLA NOBE
  Praha 2, Vinohradská 2165/48
  Od roku 1991, kdy byla Autoškola NOBE založena, prošlo jejími kurzy téměř 13 000 řidičů. Z hlediska jejich úspěšnosti u závěrečné zkoušky se řadí mezi vůbec nejlepší v Praze. Dobu výcviku se autoškola snaží zkrátit tak, aby jste jezdili co možná nejčastěji - pokud totiž četnost jízd klesne pod určitou úroveň, začínáte stagnovat, nebo se dokonce horšit. Stejně jako pro jakoukoliv jinou praktickou činnost, i zde platí, že si ji při častějším trénování během týdne osvojíte lépe a rychleji. Nemusíte se tak po 14 dnech znovu učit rozjíždět. Vybírat můžete z mnoha kurzů, školení řidičů nebo kondičních jízd pro ty, kteří si nejsou za volantem úplně jistí. Složit zkoušku na první pokus Vám pomůže jedinečná sbírka nejčastějších chytáků komisařů, které Vaše šance zvýší až trojnásobně. Zajímavý je mimo jiné i způsob výběru personálu v Autoškole NOBE - přijímá jen lektory, které si sama vyškolí. Příprava uchazečů o místo lektora zahrnuje desítky hodin příprav pod vedením těch nejzkušenějších učitelů, což je zárukou jejich kvalifikovanosti. Pražskou pobočku najdete v Tyršově ulici, nedaleko stanice metra I.P. Pavlova.
  Více informaci
 • Autoskola bruck 8fb9adc7c99c1d0538706e3903f6cc1cd7e02affc4636fbab1cbedd5917f1bf2
  AUTOŠKOLA BRUCK
  Praha, Perucká 2522/1
  Heslem “levně, kvalitně, rychle” se Autoškola Bruck řídí už od roku 1992, kdy začínala jako jedna z prvních autoškol v Praze. Její dlouhodobá historie a získaná praxe se odraží v poskytovaných službách, které jsou profesionální a za velmi rozumné ceny. Na výběr máte z výcviků všech skupin. Teoretická část je prováděna individuálně / dálkově, každý žák se připravuje částečně samostudiem z materiálů, které mu autoškola zdarma zapůjčí a zároveň dochází na konzultace, jejichž termíny si určuje dle svých možností. Praktická výuka probíhá ve Vašem volném čase po domluvě s učitelem, jezdit můžete i o víkendech a ve večerních hodinách. Průměrný čas pro dokončení výcviku je 6 týdnů, ale za předpokladu Vaší časové flexibility je možné vše stihnout už za 20 dní. Autoškola je dobře dostupná veřejnou dopravou, nejbližšími zastávkami jsou Otakarova a Náměstí Bratří Synků.
  Více informaci
Najděte si autoškolu a objednejte se na kurz
Vyberte si jednu z vice než400oveřenych autoskol a mužete začit studovat jíž zitra
Skutečné hodnocení autoškol od žáků.