Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.Dozvědět vice
OK

Nejlepší autoškoly Prahy 3

Vybíráte si autoškolu na Vinohradech nebo Žižkově? Přečtěte si o kvalitních kurzech v této lokalitě.

O této městské části
Vybrat tu správnou autoškolu není jednoduché. Získání řidičského průkazu je samo o sobe poměrně nákladně – ať už mluvíme o financích nebo čase, který je mu potřeba věnovat, a tak se většína lidí snaží najít tu nejlevnější možnost. Bohužel často je nižší cena promítnutá i v kvalitě kurzu. My Vám přinášíme ty nejlepší autoškoly na Praze, a to jak z hlediska ceny, tak i úrovně jejich služeb. Naleznete zde všechny potřebné informace, a to včetně recenzí a hodnocení jejích žáků. Studenti středních a vysokých škol jistě ocení možnost získání studentské slevy, kterou většina autoškol nabízí. Informace o nich a dalších (například množstevních) slevách naleznete také na našem portálu. Žižkov, který je hlavní částí Prahy 3, je dobře dostupný, a to jak veřejnou dopravou, tak i vlakem díky nedalekému hlavnímu nádraží. To z něj činí ideální místo pro studium autoškoly - ať už jste z Prahy nebo jejího okolí.
 • Autoskola student 6382004c915b618fa92cbd67723cf16106cab6732b9521a389bbbaadddde84fb
  AUTOŠKOLA STUDENT
  Praha, Karlovo nám. 17
  Na Karlově náměstí má jednu ze svých poboček Autoškola Student, která patří mezi největší autoškoly v Praze. Naučí Vás zde řídit vše od malého skútru až po velký kamion. A proč si vybrat právě ji? Důvodů je mnoho. Výcvik je opravdu kvalitní a hlavně je veden kvalifikovanými instruktory s dlouholetou praxí, kteří Vás naučí jezdit i v intenzivním provozu pražského centra. Učitelů má autoškola více než deset, a tak si můžete vybrat toho, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Zajímavý a neobvyklý je také způsob výuky - během výcviku jsou žáci hodnoceni svým instruktorem ve zvládání řidičských dovedností, na základě čehož na konci obdrží výstupní list, který je upozorní na silné i slabé stránky a zároveň jim je doporučeno, jak případné nedostatky odstranit tak, aby při závěrečných zkouškách obstáli na jedničku. K tomuto účelu autoškola připravila i on-line studovnu, ve které jsou shromážděny veškeré potřebné výukové materiály, videa a přednášky. Při troše snahy tak pro Vás nebude získání řidičáku problém.
  Více informaci
 • Autoskola holesovice d0bd137c698dd816adce4ccbe0f31c1e1b0d5a0daa251bfd1257bff6f363d45f
  AUTOŠKOLA HOLEŠOVICE
  Praha 3, Přístavní 531/24
  Jelikož je získání řidičského průkazu poměrně velkou investicí, vyplatí se vybrat opravdu dobrou autoškolu. Jednou z nich je i autoškola Holešovice, která za nízké ceny poskytuje velmi kvalitní služby. V Praze má dvě pobočky – jednu na Praze 7, nedaleko zastávky U Průhonu, druhou na Žižkově. Obě můžete nejdříve nezávazné navštívit, a podívat se na zázemí a učebny. Autoškola nabízí také možnost vybrat si výcvikové vozidlo, které se Vám bude nejvíce zamlouvat, samozřejmě pokud bude splňovat podmínky pro daný výcvik. Stejně tak si můžete vybrat svého instruktura. Kromě řady kurzů na získání řidičského oprávnění se zde můžete přihlásit na kondiční jízdy nebo školení řidičů referentských vozidel. Autoškola Holešovice nezapomíná ani na studenty, kterým nabízí speciální slevu. Pokud již nestudujete, můžete využít alespoň možnosti rozložení částky na splátky.
  Více informaci
 • Autoskola nobe 6e70d4321210fdebd2dab335bb2f3d0c1c68d5242173f08904a996bc1df9b3f9
  AUTOŠKOLA NOBE
  Praha, Vinohradská 2165/48
  Od roku 1991, kdy byla Autoškola NOBE založena, prošlo jejími kurzy téměř 13 000 řidičů. Z hlediska jejich úspěšnosti u závěrečné zkoušky se řadí mezi vůbec nejlepší v Praze. Dobu výcviku se autoškola snaží zkrátit tak, aby jste jezdili co možná nejčastěji - pokud totiž četnost jízd klesne pod určitou úroveň, začínáte stagnovat, nebo se dokonce horšit. Stejně jako pro jakoukoliv jinou praktickou činnost, i zde platí, že si ji při častějším trénování během týdne osvojíte lépe a rychleji. Nemusíte se tak po 14 dnech znovu učit rozjíždět. Vybírat můžete z mnoha kurzů, školení řidičů nebo kondičních jízd pro ty, kteří si nejsou za volantem úplně jistí. Složit zkoušku na první pokus Vám pomůže jedinečná sbírka nejčastějších chytáků komisařů, které Vaše šance zvýší až trojnásobně. Zajímavý je mimo jiné i způsob výběru personálu v Autoškole NOBE - přijímá jen lektory, které si sama vyškolí. Příprava uchazečů o místo lektora zahrnuje desítky hodin příprav pod vedením těch nejzkušenějších učitelů, což je zárukou jejich kvalifikovanosti. Pražskou pobočku najdete v Tyršově ulici, nedaleko stanice metra I.P. Pavlova.
  Více informaci
 • Autoskola kratky 7ad6a2b36f16c37ea54ae1047809d114a1fcf29428daa9363213d6ef6f9c896b
  AUTOŠKOLA KRÁTKÝ
  Praha 2, J. Masaryka 219/49
  Pražská autoškola Krátký má opravdu širokou nabídku služeb, ve které najdete výcviky všech skupin řidičských oprávnění, kondiční jízdy, přezkoušení nebo dopravní psychotesty. Díky akreditovanému školícímu středisku, které je v jejím rámci zřízeno, nabízí také školení řidičů, profesní průkaz či rekvalifikační kurzy. Sídlo autoškoly se nachází v ulici Jana Masaryka, nedaleko stejnojmenné tramvajové zastávky (linky 4 a 22). Navštívit ji můžete ve všední dny, po domluvě i mimo otevírací dobu. Pro cizince poskytuje výuku v cizích jazycích - její instruktoři mluví plynně anglicky, rusky, ale také francouzsky, což je v rámci pražských autoškol poměrně neobvyklé. Učitelé s dlouholetými zkušenostmi, příjemné prostředí a kvalitní vozový park, to vše jsou dobré argumenty, proč si vybrat právě Autoškolu Krátký.
  Více informaci
 • Autoskola telos 930b39eae1701ef7e432316e474b58d5b4b74ca4724503102779849cabcdf310
  AUTOŠKOLA TELOS
  Praha 3, Koněvova 1884/169
  Žižkovská autoškola Telos již patří mezi tradiční pražské autoškoly. Svou dobrou pověst si vybudovala především díky velké profesionalitě, se kterou její učitelé a instruktoři k výuce / výcviku přistupují. Jejich cílem totiž není jen naučit Vás „řídit“. Snaží se přispět k tomu, abyste vozidlo ovládali bezpečně, a naučili se reagovat v dnešním dynamickém dopravním prostředí. Mezi nabízené služby patří příprava zájemců k získání řidičského oprávnění, zastupování před správními orgány, ale také školení profesionálních řidičů, které provádí na základě udělené akreditace k provozování školícího střediska. Zajímavé pro Vás mohou být i slevy a výhody, které jsou určeny například pro studenty, příslušníky integrovaného záchranného systému nebo zájemce, kteří již některý kurz absolvovali. Sídlo autoškoly najdete v Koněvově ulici, přímo u tramvajové zastávky Strážní, na kterou Vás dovezou hned tři tramvajové linky - 1, 9 a 11.
  Více informaci
 • Autoskola uamk 5fbe759fc16a15aaccc72d8efaf83ebd3a164d209d91d7abfd68d71969b8a25c
  AUTOŠKOLA ÚAMK
  Praha 4, Na Strži 1837/9
  Autoškola ÚAMK (Ústřední automotoklub) patří pod stejnojmennou akciovou společnost zajišťující služby motoristům, která byla založena již roku 1904. Jedná se tak o jednu z nejstarších pražských autoškol. Má hned dvě pobočky – jednu na Praze 6 v Patočkově ulici (naproti Vozovně Střešovice), a druhou v ulici Na Strži (Praha 4). Za více než 50 let působení na trhu dokázala své služby dostat na opravdu vysokou úroveň. Těšit se můžete na tým zkušených instruktorů, kvalitní vozový park, nebo například uzavřený areál s vlastním autocvičištěm, kde můžete trénovat své řidičské dovednosti předtím, než se odvážíte do reálného provozu. Další velkou výhodou je výborná dopravní dosažitelnost obou poboček, ať už metrem nebo povrchovou veřejnou dopravou. Kvalitní kurzy jsou navíc za dobré ceny, studenti mohou využít studentské slevy, a pokud zrovna nemáte celou částku, autoškola Vám nabízí ji splácet po celou dobu probíhajícího kurzu, a to bez dalších poplatků.
  Více informaci
Najděte si autoškolu a objednejte se na kurz
Vyberte si jednu z vice než400oveřenych autoskol a mužete začit studovat jíž zitra
Skutečné hodnocení autoškol od žáků.