Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.Dozvědět vice
OK

Nejlepší autoškoly Prahy 6

Vybíráte si autoškolu na Hradčanech nebo v Dejvicích? Přečtěte si o kvalitních kurzech v této lokalitě.

O této městské části
Která autoškola na Praze 6 je nejlepší? Tuto otázku si pokládá asi každý, kdo se chytá získat řidičký průkaz a bydlí v tomto okolí - na Praze 6 funguje více než 30 autoškol. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší z hlediska ceny a kvality. Na našem portálu najdete veškeré informace o cenách a službách autoškol, stejně jako reference žáků, kteří už mají autoškolu za sebou. Studenti vysokých škol ČVUT, VŠCHT a nedaleké ČZU jistě ocení dobrou dostupnost, která jim ušetří spoustu času. To samé platí i pro studenty středních škol, kterých je zde opravdu hodně. Vetšina autoškol nabízí na kurzy studentské slevy, které zde také najdete. Nově otevřená trasa metra navíc spojuje nejdůležitější místa - Hradčany, Dejvice, Veleslavín a další čtvrti Prahy 6, která je ostatně považována za nejlepší místo pro život v Praze. Krásné prostředí za volantem jistě oceníte i Vy.
 • Autoskola uamk 5fbe759fc16a15aaccc72d8efaf83ebd3a164d209d91d7abfd68d71969b8a25c
  AUTOŠKOLA ÚAMK
  Praha 6, Patočkova 1/12e
  Autoškola ÚAMK (Ústřední automotoklub) patří pod stejnojmennou akciovou společnost zajišťující služby motoristům, která byla založena již roku 1904. Jedná se tak o jednu z nejstarších pražských autoškol. Má hned dvě pobočky – jednu na Praze 6 v Patočkově ulici (naproti Vozovně Střešovice), a druhou v ulici Na Strži (Praha 4). Za více než 50 let působení na trhu dokázala své služby dostat na opravdu vysokou úroveň. Těšit se můžete na tým zkušených instruktorů, kvalitní vozový park, nebo například uzavřený areál s vlastním autocvičištěm, kde můžete trénovat své řidičské dovednosti předtím, než se odvážíte do reálného provozu. Další velkou výhodou je výborná dopravní dosažitelnost obou poboček, ať už metrem nebo povrchovou veřejnou dopravou. Kvalitní kurzy jsou navíc za dobré ceny, studenti mohou využít studentské slevy, a pokud zrovna nemáte celou částku, autoškola Vám nabízí ji splácet po celou dobu probíhajícího kurzu, a to bez dalších poplatků.
  Více informaci
 • Wyrwolova 46066fbce7928c33ed12bf616c0cf02656cf73a06360ed9f38d2c2845c6094b7
  AUTOŠKOLA WYRWOLOVÁ
  Praha, Hálkova 2
  Moderní autoškola s tradicí - tak by se dala charakterizovat Autoškola Wyrwolová, která na trhu působí již od roku 1990. Jedná se o rodinnou firmu s aktuálně sedmi pobočkami v hlavním městě, z nichž se jedna nachází v centru, mezi Václavským náměstím a I.P. Pavlova. A čím je Autoškola Wyrwolová vyjímečná? V první řadě to jsou dlouholeté zkušenosti a opravdu zodpovědný přístup k výuce. S každým budoucím řidičem probírají jednotlivé kroky individuálně, a nepřechází k další části výcviku, dokud si žák i učitel nejsou jisti, že potřebné znalosti a dovednosti má dobře zažité. Dalé to je skvělé zázemí - díky pravidelným investicím do vybavení autoškoly se zde setkáte například s učebnami umožňujícími promítání instruktážních filmů a prezentací, nejmodernějšími 3D trenažéry nebo novými výcvikovými vozy, které jsou pravidelně obměňovány, a díky jejich nezaměnitelné barvě je nelze přehlédnout. V nabídce najdete i řadu nadstandartních služeb, jako řidičák pro neslyšící či W.I.P. výcvik. Společně se zajímavými cenami je Autoškola Wyrwolová skvělou volbou pro každého.
  Více informaci
 • Autoskola student 6382004c915b618fa92cbd67723cf16106cab6732b9521a389bbbaadddde84fb
  AUTOŠKOLA STUDENT
  Praha, Karlovo nám. 17
  Na Karlově náměstí má jednu ze svých poboček Autoškola Student, která patří mezi největší autoškoly v Praze. Naučí Vás zde řídit vše od malého skútru až po velký kamion. A proč si vybrat právě ji? Důvodů je mnoho. Výcvik je opravdu kvalitní a hlavně je veden kvalifikovanými instruktory s dlouholetou praxí, kteří Vás naučí jezdit i v intenzivním provozu pražského centra. Učitelů má autoškola více než deset, a tak si můžete vybrat toho, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Zajímavý a neobvyklý je také způsob výuky - během výcviku jsou žáci hodnoceni svým instruktorem ve zvládání řidičských dovedností, na základě čehož na konci obdrží výstupní list, který je upozorní na silné i slabé stránky a zároveň jim je doporučeno, jak případné nedostatky odstranit tak, aby při závěrečných zkouškách obstáli na jedničku. K tomuto účelu autoškola připravila i on-line studovnu, ve které jsou shromážděny veškeré potřebné výukové materiály, videa a přednášky. Při troše snahy tak pro Vás nebude získání řidičáku problém.
  Více informaci
 • Autoskola semafor 6e9329773a3082f01444852ac1acff644b3c867a32fdd96968fb576bf0ca1486
  AUTOŠKOLA SEMAFOR
  Praha, Nekvasilova 572/19
  Získat vytoužený řidičák Vám pomůže Autoškola Semafor, která se specializuje na skupinu “B” (osobní automobil). Během kurzu v délce 6-8 týdnů Vás spolehlivě naučí vše potřebné k úspěšnému složení závěrečné zkoušky. Teoretickou část výuky absolvujete v moderních prostorách střední školy, na výběr máte hned ze tří gymnázií na Praze 6, ze kterých si můžete zvolit to pro Vás nejlépe dostupné. Následné jízdy probíhají pod dohledem zkušených učitelů. Celkem 28 vyučovacích hodin je rozděleno mezi výcvik na autocvičišti a jízdy ve slabém i silném provozu. Autoškola ke svým studentům přistupuje velmi individuálně a snaží se jim vyjít co možná nejvíce vstříc - není tedy problém se domluvit na jízdy o víkendech, svátcích nebo ve dvojicích. Díky vozům značky Škoda vybaveným klimatizací se budete cítit pohodlně i v horkých letních měsících.
  Více informaci
 • Autoskola amos 9c0e25759e631d522e42a827c65d7e6672c0f2aad38dcbdae290d18d250f9de4
  AUTOŠKOLA AMOS
  Praha, Zikova 539/17
  Autoškola Amos byla v roce 1989 založena jako jedna z prvních soukromých autoškol v ČR. Během svého působení stihla vycvičit více než 16 000 řidičů, mezi kterými byste našli i desítky známých osobností či zaměstnance slavných automobilek. Provádí výcvik řidičů skupin Am, A1, A2, A, B, ale také kondiční jízdy, školení řidičů (referentů i profesionálů) a vstupní testy pro zaměstnance. Výuka probíhá ve špičkově vybavené učebně s počítači a promítací technikou, mimo to si své řidičské dovednosti vyzkoušíte na automobilovém trenažéru s virtuální realitou DS 2000. To vše pod vedením kvalifikovaných učitelů s několikaletou praxí v oboru, kteří Vám pomohou překonat Vaše obavy a připraví Vás na závěrečnou zkoušku. Mezi velké výhody této autoškoly patří opravdu kvalitní vozový park - díky jeho pravidelnému obnovování je zachována prvotřídní kvalita, bezpečnost i současné technické trendy. Dobře dostupnou pobočku v pražských Dejvicích, nedaleko stanice metra A, můžete navštívit každý všední den.
  Více informaci
Najděte si autoškolu a objednejte se na kurz
Vyberte si jednu z vice než400oveřenych autoskol a mužete začit studovat jíž zitra
Skutečné hodnocení autoškol od žáků.