Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.Dozvědět vice
OK

Nejlepší autoškoly Prahy 8

Vybíráte si autoškolu na Kobylisych nebo v Karlíně? Přečtěte si o kvalitních kurzech v této lokalitě.

O této městské části
Rozhodujete se, jakou autoškolu si vybrat? Náš portál pro Vás vybral ty nejlepší na Praze 8, jak z pohledu kvality nabízených služeb, tak i jejich ceny. Právě cena je často tím hlavním kritériem pro výběr autoškoly. Nezapomeňte si však přečíst také recenze od žáků, kteří si již vybraným kurzem prošli. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani časy teoretických lekcí a obecné časové možnosti autoškoly. Věděli jste například, že některé fungují i o víkendech? To oceníte zejména pokud nemáte čas se studiu pravidelně v pracovních dnech věnovat. Zajímavé pro Vás mohou být i různé slevy, které některé autoškoly nabízejí - například pro studenty. Praha 8 je rušnou čtvrtí a její jednotlivé časti - Bohnice, Kobylisy či Karlín jsou propojeny metrem i pozemní dopravou. Dostupné jsou tak pro obyvatele Prahy i jejího okolí.
 • Autoskola hele 16386eb05c40a5c8849c1fd5e79347c00a7eb3d14fd9ec683312f810275ba887
  AUTOŠKOLA HELE
  Praha 8, Pernerova 536/63
  Heslem autoškoly Hele je, že každý má takové tempo, jaké potřebuje. Autoškola tímto motem demonstruje velký důraz na individuální přístup a své žáky učí opravdu podle toho jak každý potřebuje. Autoškola nabízí kurzy s názvy jako “Autoškola pro blondýnky” nebo “Autoškola pro strašpytlíky” . Smějete se ? Možná vás smích přejde při prvním výjezdu na pozemní komunikaci do ostrého provozu a první co vás napadne bude, proč já jsem si jen nevzal raději kurz pro... Kurz s názvem “Autoškola 40 a 50 plus” není pro občany této věkové kategorie jak by se mohlo na první pohled zdát. Jde o luxusní kurz s 40 a 50 hodinami výcviku jízd, které nejeden začínající student u samotné zkoušky velice ocení. Veškeré jízdy se konají v nekuřáckých vozech. Zkouška nanečisto je vždy v ceně kurzu. V nabídce instruktorů si můžete vybrat z přátelské party instruktorů i instruktorek, kteří vám pomohou i s navrácením řidičského průkazu nebo nabídnou kondiční jízdy. Autoškola přijímá i poukázky Endered, Sodexo a další. Autoškola Hele je poměrně mladá, založena roku 2011, zato velmi moderní s opravdu individuálním přístupem. Zde se jezdit opravdu naučíte!
  Více informaci
 • Autoskola pfk 7a11fb2791336e64120f3b1c499f34828cbb697d615354b4d39e299945a9d40b
  AUTOŠKOLA PKF
  Praha, Ocelářská 2274/1
  Autoškola Petr KŘÍŽ FLEGEL prošla během své dvacetileté historie vývojem, který zaručuje kvalitní a všestrannou výuku. V její nabídce naleznete kurzy na všechny skupiny řidičského oprávnění – od motorky až po traktor, ale také kondiční jízdy, rekvalifikace řidičů či psychologické testy. Výcvik probíhá pod dohledem zkušených učitelů s několikaletou praxí, kteří Vás spolehlivě připraví na závěrečné zkoušky, či navrátí sebejistotu za volantem. Při rozhodování Vás jistě bude zajímat i cena. Autoškola PFK se snaží držet cenu co nejníže a neustále sleduje konkurenční trh, což z ní činí jednu z nejlepších autoškol na Praze 8. Její absolventi si nejvíce pochvalují moderní výukové metody a možnost domluvit si jízdy až na večerní hodiny nebo přes víkend. Kancelář autoškoly naleznete v ulici Ocelářská, v blízkosti stejnojmenné tramvajové zastávky.
  Více informaci
 • Autoskola student 6382004c915b618fa92cbd67723cf16106cab6732b9521a389bbbaadddde84fb
  AUTOŠKOLA STUDENT
  Praha 8, Vršní 18
  Asi nikdo není zvědavý na špinavá auta, krácené jízdy či ukřičené instruktory. S jasným cílem nabídnout svým studentům perfektní služby, které nikde jinde nenajdou, byla založena Autoškola Student, která má jednu ze svých poboček právě na Praze 8, v ulici Vršní, hned u stanice tramvaje, autobusu a metra C Kobylisy. Naučíte se zde řídit motorku, automobil, nákladní vůz, autobus, ale také například traktor. Součástí autoškoly je školící středisko, které zajišťuje profesní školení jak pro ty, kteří profesní průkaz nemají, tak i pro jejich držitele. Zdokonalovat se můžete během kondičních jízd, ve škole parkování nebo ve škole smyku, kde Vás naučí zvládat vůz ve stížených podmínkách a extrémních situacích. Autoškola Student je moderní a tak trochu nadčasová - svým žákům nabízí on-line studovnu, v níž najdete přednášky, výuková videa a další materiály, které Vám pomohou úspěšně složit závěrečnou zkoušku.
  Více informaci
 • Autoskola chalabi d2696eb60fa8898f040c69bdd584a790cb9ee3ea30aed7c599019205b3267107
  AUTOŠKOLA CHALABI
  Praha, Binarova 1661
  Jednou z velkých autoškol na Praze 8 je Autoškola Chalabi. Založena byla před více než 25 lety a má tak na kontě přes 15 000 vyškolených řidičů. Vycvičit se zde můžete na všechny druhy řidičského oprávnění, od motorky až po autobus. Pokud už řidičák máte, ale potřebujete se za volantem procvičit, k dispozici Vám jsou kondiční jízdy. Mimo to autoškola pořádá pravidelné profesní školení řidičů, školení řidičů referentských vozidel nebo rekvalifikační kurzy ve spolupráci s Úřadem práce ČR. Kurzy mají několik podob, mezi kterými si každý vybere - ať už preferujete pravidelnou výuku v domluvené dny nebo individuální přípravu na základě Vašich časových možností. Přednostní výcvik je možné dokončit již za 18 dní, a to za předpokladu velké časové flexibility žáka. Jezdit lze i o víkendech, což jistě oceníte, pokud máte ve všední dny hodně práce. Sídlo autoškoly se nachází v Kulturním domě Ládví, s otevírací dobou od pondělí do čtvrtka mezi 10 a 18 hodinou.
  Více informaci
Najděte si autoškolu a objednejte se na kurz
Vyberte si jednu z vice než400oveřenych autoskol a mužete začit studovat jíž zitra
Skutečné hodnocení autoškol od žáků.